Dzieci Toksycznych Rodziców

Toksyczni rodzice to temat tabu. Dlaczego? Przelamuj to. Zwalczaj to. Porozmawiaj z nami.


#1 2014-10-15 13:34:14

edytka55

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-15
Posty: 1
Punktów :   

Toksyczna matka wysysa ze mnie resztki sił

Moja mama
Nigdy na nic się nie dokładała. To był chyba jej sposób, żeby mnie przy sobie zatrzymać. Zawsze musiałam wybierać albo ona albo praca/szkoła/znajomi. Lat mam 26, chłopaka nie mam. Praca kiepska, na stacji benzynowej... Ważne, że blisko domu. Kontrola conajmniej raz dziennie, pytania typu gdzie byłaś, z kim gadałaś, o czym - norma. Jedyny raz w życiu nie wylogowałam się z facebooka i przeczytała mi dosłownie wszystko. Konto na facebooku mam od 3 lat, trochę się tam wiadomości nazbierało, a ona przeczytała nawet te najstarsze. Nieraz płączę i krzyczę bo już nie wytrzymuje, pytam się czemu ona mi to robi, a ona twierdzi, że może, przed matką nie ma się tajemnic. Nie wiem jak się stą wyrwać, moi znajomi, którzy jeszcze mojej mamie póki co czoło stawiają mają powoli dosyć mojego ciągłego narzekania, nie przyznają sie do tego, ale ja to czuje.
Mój tata - piesek mam, zawsze po jej stronie, zero w nim oparcia.
Siostra - najlpesza przyjaciółka mamy, jest już po slubie, ma dom...
HELP!!!

Offline

 

#2 2014-10-24 16:02:06

PallMall

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Toksyczna matka wysysa ze mnie resztki sił

edytka55
Musisz się wyrwać z tego domu. To jest nienormalne, że matka w wieku 26 lat nadal Cię kontroluje. Jak już się wyniesiesz i trochę odżyjesz idź do psychologa nawet jeśli Ci się wydaje, że nie potrzebujesz bo niestety ten cały bajzel w głowie potrafi wrócić w najmniej oczekiwanym momencie (nowa praca, związek, dzieci itp)
Wiem jak to jest bo mam 34 lata i gdybym nadal mieszkała z matką ona by mnie nadal kontrolowała (wieczne dociekanie kto, jak, z kim, dlaczego, ile zarabia, grzebanie po szafkach, nawet grzebała w śmietniku i sprawdzała paragony co kupiłam)Poza tym upokarzała mnie, wiecznie porównywała z innymi zawsze na niekorzyść, wiecznie podejrzewała ciąże...jednym słowem cyrk na kółkach. Uciekłam przez nią z Polski, niestety problemy pojechały ze mną bo jak miałam pranie mózgu przez 34 lata to nie tak łatwo z tego wyjść, przynajmniej w moim wypadku tak jest. Nadal mam lęki i jakieś irracjonalne zachowania ale terapia pomaga. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia33.pun.pl www.wiedzminpbf.pun.pl www.adw.pun.pl www.infern0.pun.pl www.sektamalejmi.pun.pl